FC Hermannstadt a obținut victoria în duelul cu CFR Cluj și urcă pe locul 4 în campionat

Por um escritor misterioso
Last updated 24 outubro 2024
FC Hermannstadt a obținut victoria în duelul cu CFR Cluj și urcă pe locul 4  în campionat
FC Hermannstadt și CFR Cluj închid etapa cu numărul 15 din campionatul național de fotbal. Partida a început la ora 21:00 pe Stadionul Municipal din Sibiu. În ziua partidei, oficialii
LIVE VIDEO Hermannstadt - FC Botoşani 2-1. Sibiul câştigă din penalty pe final de meci
FC Hermannstadt - UTA Arad, 0-0, scor final
FCH pierde avantajul terenului propriu în play-out. A încheiat sezonul pe 13
VIDEO - Petrecere în vestiarul FC Hermannstadt, după victoria la Cluj
FC Hermannstadt își joacă astăzi viitorul. Ultima șansă de salvare
Etapa 18 din Liga 2 » U Cluj, victorie categorică pe terenul lui Hermannstadt! Clasamentul actualizat din Liga 2
Alhassan și Balaure aduc o nouă victorie sibienilor! FC Hermannstadt trece de Unirea Constanţa, la Techirghiol, și are punctaj maxim după primele două etape
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
Lot „subțire” pentru FCH în meciul cu FC Argeș. „Ne dorim aceste puncte”
Superliga: Blănuță pune punctele în contul oltenilor - Sport Clasic
Farul - FC Hermannstadt 1- 1. Sibienii dau lovitura în prelungiri. Hagi a fost eliminat - Playsport